Eddig elért műkorcsolya eredmények

Verseny megnevezése

Időpontja

Versenyző neve

Kategória

Helyezés

 

         
         
         
         
         
         
         
         
21 th Coppa Europa Alba Di Canazei   2009.04.05. Magyarországot képviselő Miskolci csapat 12 fővel  Groups  1
21 th Coppa Europa Alba Di Canazei    2009.04.05.  Tóth Laura Interpretatíve A    7
21 th Coppa Europa Alba Di Canazei     2009.04.05. Dávid Kamilla Luca  Interpretatíve A    14
21 th Coppa Europa Alba Di Canazei     2009.04.05. Szoboszlai Melinda Interpretatíve A    16
21 th Coppa Europa Alba Di Canazei    2009.04.05.  Szabó Stella Interpretatíve B   11 
21 th Coppa Europa Alba Di Canazei    2009.04.05.   Gombos Viktória Interpretatíve B    12
21 th Coppa Europa Alba Di Canazei    2009.04.05.  Matiscsák Vivien  Interpretatíve B   16
21 th Coppa Europa Alba Di Canazei     2009.04.05. Czinke Viktória Interpretatíve C 
21 th Coppa Europa Alba Di Canazei     2009.04.05.  Varga Ágota Interpretatíve C   6
         
         
Rozmaring-Titanium Trophy  2009.03.13/14   Gaál Anna  Cubs girls  30
Rozmaring-Titanium Trophy  2009.03.13/14  Szoboszlai Tamás  Cubs boys  5 
         
Debrecen Maskarádé Kupa 2009.03.01.  Hodosi Kitti   Mini újonc lány  3
 Debrecen Maskarádé Kupa  2009.03.01.  Szoboszlai Tamás  Újonc fiú 
 Debrecen Maskarádé Kupa  2009.03.01.  Gaál Anna   Újonc lány 
 Debrecen Maskarádé Kupa  2009.03.01.   Dacher Paula  Újonc lány  7
 Debrecen Maskarádé Kupa  2009.03.01.  Szoboszlai Melinda  Rekreáció A   1
 Debrecen Maskarádé Kupa  2009.03.01.   Tóth Laura Rekreáció A    2
 Debrecen Maskarádé Kupa  2009.03.01.   Vasvári Zsófia  Rekreáció A   3
 Debrecen Maskarádé Kupa  2009.03.01.  Gombos Viktória  Rekreáció B 
 Debrecen Maskarádé Kupa  2009.03.01.   Szabó Stella  Rekreáció B 
 Debrecen Maskarádé Kupa  2009.03.01.   Matiscsák Vivien  Rekreáció B  4
 Debrecen Maskarádé Kupa  2009.03.01.   Czinke Viktória  Rekreáció C Ezüst  1
 Debrecen Maskarádé Kupa  2009.03.01.   Varga Ágota  Rekreáció C Bronz
 Debrecen Maskarádé Kupa  2009.03.01.  Soltész Brigitta  Rekreáció C Bronz   4
 Debrecen Maskarádé Kupa  2009.03.01.   Csorba Csilla  Adult Ezüst  3
 Debrecen Maskarádé Kupa  2009.03.01.   Szatmári Zsófia  Adult Bronz  2
         
Országos Utánpótlás Bajnokság 2009.02.07. Szoboszlai Tamás Újonc fiú 3
Vidék Bajnokság 2009.02.07. Szoboszlai Tamás Újonc fiú 1
 Országos Utánpótlás Bajnokság  2009.02.07. Dacher Paula   Újonc lány 28 
 Országos Utánpótlás Bajnokság  2009.02.07.  Gaál Anna  Újonc lány 29
         
Rekreációs Országos Bajnokság 2008.12.21. Tóth Laura  Rekreáció A 
Rekreációs Országos Bajnokság  2008.12.21.  Rácz Flóra  Rekreáció A  2
Rekreációs Országos Bajnokság  2008.12.21.  Szoboszlai Melinda  Rekreáció A  3
Rekreációs Országos Bajnokság  2008.12.21.  Gombos Viktória  Rekreáció B
Rekreációs Országos Bajnokság  2008.12.21.  Szalontai Barbara Rekreáció B 
Rekreációs Országos Bajnokság  2008.12.21.  Matiscsák Vivien  Rekreáció B  6
Rekreációs Országos Bajnokság  2008.12.21.  Czinke Viktória Rekreáció C Arany   1
Rekreációs Országos Bajnokság  2008.12.21. Lenkey Dorottya  Rekreácio C Ezüst 
Rekreációs Országos Bajnokság  2008.12.21. Varga Ágota  Rekreáció C Bronz   1
Rekreációs Országos Bajnokság  2008.12.21. Csorba Csilla  Adult A Ezüst   2
Rekreációs Országos Bajnokság  2008.12.21. Szatmári Zsófia  Adult A Bronz   1
         

Kelet Magyarország Kupa

2008.11.30.

Szoboszlai Tamás

Újonc fiúk

3

Oldalmenü
Naptár